Dlaczego tworzymy artykuły dla dzieci?


Idealne dopasowanie do dziecięcych potrzeb osiągamy dzięki współpracy z ekspertami wzornictwa przemysłowego, którzy podpowiadają nam najbardziej efektywne rozwiązania, dotyczące wyglądu i sposobu wykonania. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie przez stolarzy z wieloletnim stażem, a elementy materiałowe szyte przez doświadczonych krawców.

Akcesoria dla dzieci projektowane i tworzone od podstaw w naszym zespole, tworzone są przez doświadczonych fachowców. Dzięki temu nasze produkty są ergonomiczne, wygodne, trwałe i w pełni dostosowane do dziecięcych potrzeb. Nieprzerwanie rozwijamy się i przygotowujemy nowe wzory i modele, a inspirują nas indywidualne wymagania rodziców i zmienne potrzeby stale rosnących dzieci.

W procesie produkcji ogromną uwagę zwracamy na korzystanie wyłącznie z przyjaznych dzieciom, naturalnych, ekologicznych materiałów. Elementy konstrukcyjne wykonano mocnych linek oraz drewna bukowego, które w przeciwieństwie do dębiny czy sosny jest hipoalergiczne. Tkaniny wykorzystane w huśtawkach są gładkie i miękkie, nie powodują otarć i odparzeń. Są również nieprzesiąkliwe, odporne na wilgoć, upał i inne czynniki atmosferyczne oraz wyjątkowo trwałe. Do naszych projektów wybieramy 100% bawełnę, materiał minky oraz inne odporne na zabrudzenia i wygodne w utrzymaniu tkaniny. Każdy produkt idealnie pasuje do dziecięcego pokoju, ogrodu lub na werandę. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że doskonale wpasują się zarówno w popularny styl skandynawski oraz będą odpowiednie w indywidualnych aranżacjach.

main_bg_1920

Dlaczego my?


Wszystkie nasze produkty są bezpieczne, funkcjonalne i wykonane z przyjaznych materiałów. Projektowane specjalnie dla maluchów, mogą budzić zaufanie rodziców, stanowiąc jednocześnie doskonałą zabawę.

logo-secondary-willow-green logo-secondary-white

Wysoka jakość dobra cena

Łączymy wyjątkową jakość i przystępne ceny wszystkich naszych prac

logo-secondary-willow-green logo-secondary-white

Profesjonalny zespół

Budujemy nasz zespół z doświadczonych specjalistów i ekspertów

logo-secondary-willow-green logo-secondary-white

Unikalne wzornictwo

Starannie planujemy wygląd i sposób wykonania naszych produktów

portrait-01

Jane Doe

Designer

portrait-02

Sarah Moe

Designer

portrait-03

Jessica Cooper

Designer

portrait-04

Sonya Orwell

Designer

Co mówią nasi klienci