Dlaczego wybrać właśnie nasze huśtawki?


Nie obiecamy Ci, że Twoje dziecko już nigdy nie zapłacze, ale na pewno będzie się bardzo cieszyć, kiedy obdarujesz je jedną z naszych huśtawek. Łagodne kołysanie na domowej huśtawce może być jednym z ciekawych pomysłów na urozmaicenie dnia, szczególnie podczas kiepskiej pogody. Stanowi doskonałą stymulację zmysłu równowagi i układu przedsionkowego, a przy okazji działa wyciszająco.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Często podkreślamy, że sami jesteśmy rodzicami… Ale właśnie dlatego doskonale wiemy, czego oczekujemy od dobrej jakości produktu, a także znamy potrzeby małych dzieci. Dla malucha nie ma lepszego miejsca od czułych objęć mamy, bezpiecznych ramion taty czy miłych kolan dziadków.

Jednak od momentu kiedy dziecko zaczyna samodzielnie się przemieszczać, zaczyna szukać też odrobiny autonomii. Często próbuje zorganizować sobie różnorodne zabawy, które niestety nie zawsze są bezpieczne. Na szczęście mądry rodzic wie, jak pokierować zainteresowaniem malca, by nie zrobił sobie krzywdy, a przy okazji znalazł frajdę, jakiej poszukuje. Chociaż dzieci każdego dnia stają się co raz bardziej samodzielne, zawsze warto towarzyszyć dziecku w każdej zabawie. Dla nas liczy się to, by w trakcie rozrywki było bezpieczne i rodzic nie musiał się martwić o bezpieczeństwo malucha.

Dlatego też, nasze domowe huśtawki posiadają wygodne siedziska z zakrytymi bokami, wykonane z hipoalergicznej bawełny lub miękkiego pluszu. Dodatkowo, wszystkie ruchome elementy, takie jak kuleczki i kółeczka edukacyjne do zabaw manipulacyjnych oraz szczebelki zostały pokryte naturalnym woskiem, odpornym nawet na gryzienie.

Domowa huśtawka – uniwersalna zabawka

Zdajemy sobie sprawę, że Tobie także zależy na bezpieczeństwu i wygodzie Twojego dziecka i dlatego gorąco zachęcamy Cię do zakupu huśtawki właśnie u nas. Jesteśmy pewni, że to, co robimy jest najwyższej jakości, a nasze produkty spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są zgodne z atestami produktów dla dzieci. To, co również lubimy w naszych produktach to fakt, że są uniwersalne – nie ważne czy masz syna czy córkę, czy Twoje dziecko ma rok czy właśnie skończyło dwa lata – nasze domowe huśtawki spodobają się każdemu dziecku.

Huśtawki przeznaczone są dla dzieci samodzielnie siedzących. Nie mają ograniczeń wiekowych, jednak będą odpowiednie dla maluchów ważących maksymalnie 20 kilogramów. Występują w przeróżnych wzorach i kolorach, zarówno pastelowych, jak i bardziej zdecydowanych. Z łatwością można dopasować odpowiednią kolorystykę do dziecięcego pokoju lub wystroju innego wnętrza. Polecamy wszystkim rodzicom, którzy dbają o odpowiednią stymulacje predyspozycji dziecka i chcą zapewnić maluszkowi jak najlepsze warunki do rozwoju.